top of page

Basında & Sosyal Medyada Biz

Gazete yığını

Medinora DOKKAF'24'te

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Karadeniz Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde bölgemizdeki 6 üniversitenin paydaşlığında “Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı (DOKKAF)” 8-9 Ocak 2024  tarihlerinde Trabzon Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Biyoteknoloji ve İnovasyon Merkezi (BİOİNOVAS) binasında gerçekleşti.

Her bölümden öğrencilere ve mezunlara yönelik yüzlerce firmanın yer alacağı bu kapsamlı fuarda, mezun ve mezun adayları için iş imkânı, öğrenciler için staj imkânı bulabilecekleri bir ortam oluştu.

Medinora DOKKAF'24'te yerini alarak yoğun katılımla dikkat çekti.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız.

Akılcı İlaç Kullanımı

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen Akılcı İlaç Kullanımı (AİK) programı kapsamında, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Prof. Dr. Selçuk Takır tarafından hastane birim sorumlularına yönelik Akılcı İlaç Kullanımı genel prensipler konulu eğitim düzenlenmiştir.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız.

Trabzon Teknokent’te desteklenen ürün piyasaya çıktı

Trabzon’da 2008 yılından bu yana girişimcilere destek olan Teknokent’te desteklenen bir firmanın girişimi ürüne dönüştü. Trabzon Teknokent’in Medinora Firması geliştirdiği ürünle sektöre adım attı.

Trabzon Teknokent, 2008 yılından bu güne kadar girişimlerin yenilik ve rekabet yönlerine destek olarak katma değerli ürünlerin topluma kazandırılmasına olanak sağladı. Üniversiteler ve özel sektör arasındaki ilişkileri sağlayarak şehrin ve bölgenin ekonomisine katkı sağlayan Teknokent tarafından desteklenen Medinora firması da geliştirdiği ürünle sektöre adım attı.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız.

Kas, eklem ve tendon hastalıkları olanlara öneri: Gli-Gar

Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selçuk Takır, kas, eklem, tendon rahatsızlıklarında temel tedaviye destek amaçlı geliştirilen ‘Gli-Gar’ın tanıtımını sürdürdü.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız.

Giresun Eczacı Odasında Etkinlik

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda 06.01.2023 Cumartesi günü Giresun Eczacı Odasında Prof. Dr. Selçuk Takır tarafından Eczacılara yönelik “Akılcı İlaç Kullanımı” konusunda eğitim gerçekleştirildi.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız.

Tebrikler Medinora İlaç

Firmalarımızdan Medinora İlaç Gıda Kozmetik Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.'yi üretmiş olduğu Takviye Edici Gıda'dan dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız.

Eklem ve Kas Rahatsızlıklarına İyi geliyor! GRÜ'lü Doktorlar Takviye Edici Gıda Üretti!

Giresun Üniversitesi öğretim üyelerinin geliştirdiği "Gli-Gar" adlı takviye edici gıda neye iyi geliyor? İçeriğinde hangi bileşenler bulunuyor ve sağlık üzerindeki etkileri nelerdir?

Haberin Devamı İçin Tıklayınız.

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube
bottom of page